pozadí
Jazz Tibet Club
Restaurace
Music Menu Vine
DĚKUJEME
Soundcraft by Harman
VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR AUDIOMASTER CZ
Audiomaster
Najdete nás na Facebooku
|
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
3. 10.
GOGO PENGUIN (UK)
Vzrušující, pulzující jazz ovlivněný elektronikou – senzace britské hudební scény
27. 11. — pondělí — 20:00300/350 Kč

HIDDEN ORCHESTRA (UK)

Žánrově nezařaditelní, tajemní a hlavně nenapodobitelní – to všechno jsou Hidden Orchestra ze skotského Edinburghu. Jejich originální hudební fúze jazzu, post-rocku a ambientu bývá někdy označována jako ideální soundtrack k nočním procházkám, k čemuž svádí název jejich osm let starého debutu Night Walks. V jejich skladbách ale rozhodně nejsou jen rozjímavé nálady, místo v nich má i energická smršť – nakonec kapela disponuje hned dvěma bubeníky. Hidden Orchestra z muzikální poctivosti jazzu vydestilovali něco zcela unikátního a jejich volnomyšlenkářský přístup k žánrům či zvukům dělá z kapely zcela ojedinělé těleso, jehož hvězda neustále stoupá.

Hudební kolektiv shromážděný kolem multiinstrumentalisty, producenta a skladatele Joe Achesona, přijede představit již třetí album Dawn Chorus, vydané letos v červnu. Jde o hodně osobní, spletité a unikátní dílo. Celé je postavené na rozsáhlé sbírce nahrávek ptačího zpěvu a dalších zvuků přírody, které byly pečlivě zachyceny po dobu několika let na rozmanitých místech nejen ve Velké Británii. Přírodní zvuky jsou na desce propleteny s vrstvami basových linek, bicích, elektronických zvuků, perkusí, piana a dalších nástrojů. Na albu se podílel také český kvartet Clarinet Factory.

Živé obsazení tohoto pozoruhodného ansáblu bude obsahovat dvoje bicí (Jamie Graham, Tim Lane), piano a violu (Poppy Ackroyd) a samozřejmě basu a elektroniku v rukou Joe Achesona.

Odkazy: www.hiddenorchestra.com

Předprodej od 15. 8. také v Informačním centru Olomouc a prostřednictvím SMS TICKET a GOOUT

Pošlete SMS s textem TICKET HIDDEN na číslo 9020050.
Do dvou minut přijde zpět váš SMS TICKET. Cena SMS je 50 Kč, na místě doplatíte 270 Kč.