pozadí
Jazz Tibet Club
Restaurace
Music Menu Vine
DĚKUJEME
Soundcraft by Harman
VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR AUDIOMASTER CZ
Audiomaster
Najdete nás na Facebooku
|
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
17. 4.
THE BAD PLUS (USA)
Věčně rebelující trio, oprávněně řazené k nejlepším jazzovým kapelám na světě
10. 1. — středa — 19:30100 Kč

KONCERT 4+1

Koncert 4+1, pořádaný sociální firmou Přirozenou cestou, je setkání písničkářů a hudebníků, které spojuje vlastní hudební a textová tvorba. Vystoupí Naiva (klavír + zpěv) a písničkáři Nosláva, Starej pařez a Petr Vořešák. Vše bude navíc proložené slovem slamera Jirky Juráně, který patří do české top trojky. Dobročinnou stránkou koncertu bude i možnost podpořit vybranou osobu se zdravotním postižením.

Pořádá Přirozenou cestou s.r.o. Odkazy: www.prirozenoucestou.cz

Prodej vstupenek na místě před koncertem.

25. 1. — čtvrtek — 20:00100 Kč

BIG BAND IK – 10th Anniversary Concert

Koncert k 10. výročí založení orchestru. Big Band IK vznikl v roce 2007 při Základní umělecké škole Iši Krejčího v Olomouci. Kromě žáků v něm po celou dobu s chutí hrála pestrá směsice muzikantů napříč generacemi, včetně několika zanícených pedagogů školy. Pod vedením kapelníka Jakuba Červenky se vystřídala řádka hudebníků, z nichž mnozí zůstávají s orchestrem od samého začátku. Tentokrát s kapelou zazpívá jako host Tereza Kolečkářová, která stála u zrodu orchestru a několik posledních let s ním nevystupovala. Nebudou chybět ani současní zpěváci Tereza Gronychová a Jaroslav Kaplan, na kontrabas nově zahraje Jan Galia, nový pedagog školy. Na programu budou skladby proslavené orchestrem Counta Basieho (skladatelé Sammy Nestico, Benny Carter) a mnohé další.

Odkazy: www.bluetrain.cz

30. 1. — úterý — 20:00120/150 Kč

KUF (DE)

Berlínské trio KUF ve svém hravém zvuku pracuje s živými bicími, kontrabasem, klávesami a samplovanými hlasy – přičemž výsledek je nakažlivě taneční (v tom dobrém slova smyslu). Jejich album Gold je hodnoceno jako jeden z nejpřesvědčivějších debutů posledních let. Na KUF je na první pohled pozoruhodné, že i když jde o kapelu pracující s vokály, nemají žádného zpěváka. Všechny hlasové elementy jsou totiž založeny na vlastnoručně nahraných samplech, které talentovaný klávesista Tom Shneider v reálném čase prolíná, láme a virtuózně používá jako další nástroj. Valentin Link u kontrabasu a Hendrik Havekost za bicími pak tyto abstraktní hlasy dále posouvají do perfektně sladěného celku, který je spontánní a nepředvídatelný. Vše navíc vzniká živě, v přímé interakci.

Odkazy: www.listen-to-kuf.com

Předprodej také v Informačním centru Olomouc a prostřednictvím SMS TICKET a GOOUT

Pošlete SMS s textem TICKET KUF na číslo 9020050.
Do dvou minut přijde zpět váš SMS TICKET. Cena SMS je 50 Kč, na místě doplatíte 90 Kč.